Správa nemovitostí Praha, Brno - technická správa

Údržba nemovitostí

Jako součást služeb správy nájmu poskytujeme non-stop telefonní linku pro nájemníky pro případ jakékoliv mimořádné události (např.: únik vody, plynu apod.)

Naše služba ?!--údržby--> správy nemovitostí zahrnuje jednání v zastoupení klienta se sítí našich spolehlivých řemeslníků, jako jsou zedníci, truhláři, instalatéři a elektrikáři. Taktéž máme vlastního interního technika, který je schopen zajistit drobné opravy, což minimalizuje náklady našich klientů. Naše služby jsou plně transparentní, neboť poskytujeme našim klientům kopii originálu faktury příslušného dodavatele, řemeslníka bez jakýchkoliv dodatečných poplatků. Pro úsporu za bankovní poplatky hradíme tyto výdaje v zastoupení klienta a následně odečteme částku z klientova účtu. Podle naší smlouvy o správě nájmu, nákup zboží převyšující částku 3.000 Kč musí klient odsouhlasit. V případě nově postavených bytů chrání naše klienty 2letá záruční lhůta budovy vztahující se na všechny konstrukční závady. V případě zjištění zmíněné závady je oprava provedena developerem.

Využijte technickou přejímku a kontrolu nemovitosti

Předání bytu a vlastnických práv z developera na nového majitele se provádí po dokončení každého nového developerského projektu. Při nákupu nemovitostí za účelem pronájmu to je jeden z nejsložitějších úkonů, proto, pokud není proveden správně a svědomitě, může způsobit zbytečnou ztrátu času a zapříčinit četné chyby. Využijte správu nájmu, aby se nově postavené nemovitosti předaly majiteli bez chyb a bez časového zpoždění, které jen prodlužuje stěhování nájemníků a tím pozdržuje i příjmy z nájmů.

Služba zahrnuje

  • Zastupování vlastníka při jednáních s developerem, stavební firmou.
  • Zajištění kontroly technického stavu nově postavené nemovitosti odborným technikem ze správy nájmu pro zjištění případných konstrukčních závad. Zpracování a sestavení zprávy z této inspekce se následně zasílá jak developerovi, tak i klientovi.
  • Správu druhé inspekce. Přibližně dva týdny po první inspekční prohlídce je provedena druhá kontrola, zda byly všechny závady odstraněny. (Pokud se nějaké závady stále vyskytují, souvisle pokračujeme v pravidelných prohlídkách, dokud nebudou všechny odstraněny.)
  • Zajištění přepsání všech energií a služeb (měřiče elektřiny, vody a plynu) na klienta.

Ceny

Pokud využijete správu nájmu, je předání a kontrola technického stavu nemovitosti ZDARMA!

  • 1+1 a 1+kk 10.000 Kč
  • 2+1 a 2+kk 12.000 Kč
  • 3+1 a 3+kk 14.000 Kč
  • 4+1 a 4+kk 16.000 Kč
  • 5+1 a 5+kk 18.000 Kč

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Mám zájem o správu