Správa pronájmů Praha, Brno - přizpůsobte se době

Společnost RELOCA.CZ, s.r.o. působí na realitním trhu, převážně v Praze a v Brně, již dvanáct let. Víme, že úspěšně pronajímat nemovitosti je možné. Je však nutné věnovat pozornost každému detailu, který ovlivňuje celkový výsledek pronájmu. Z praxe víme, že úspěch se dostaví jen tehdy, pokud jsou veškeré náklady minimalizovány a výnosy maximalizovány.

Tak, jak se mění doba, tak se mění také realitní trh a způsoby nakládání s realitami. Mění se samozřejmě také služby a potřeby klientů. Naše společnost reaguje na Vaše požadavky a nabízí Vám revoluční službu správu nájmu tak, jak ji nenabízí žádná jiná společnost zabývající se správou nájmů.

Změňte způsob, jakým pronajímáte své nemovitosti. Využijte správu nájmů.

Společnost RELOCA.CZ, s.r.o. přináší na český realitní trh novou službu pro vlastníky nemovitostí, která Vám ušetří čas a peníze. Jedná se o správu nájmů, kdy se staráme o všechny věci spojené s pronájmem nemovitosti, tak aby byl zajištěn maximální výnos z nemovitosti bez jakýchkoliv starostí pro majitele.

WWW.SPRAVA-NAJMU.CZ

Správa pronájmu - výnos z nemovitostí bez starostí.

Mám zájem o správu

Know-how

Nespornou výhodou je naše čtrnáctiletá zkušenost se správou nemovitostí i s realitním trhem, díky níž máme k dispozici neustále se obnovující databázi poptávajících klientů, inzerce na více než sto čtyřiceti realitních serverech, včetně těch nejznámějších a facebooku. V obsazování Vašich nájemních jednotek jsme velmi úspěšní a rychlí.

sprava-najmu.cz    //   spravujeme-nemovitosti.cz   //   najmy-bez-provize.cz     //    levne-najmy.cz 

 

Rent4ever

Jsme na Vaší straně, chceme znát Vaše potřeby a požadavky, známe všechny aspekty spojené s pronajímáním nemovitostí, nechte nás eliminovat všechna rizika a nepříjemnosti s nájemníky, postaráme se Vám o maximální výnos s minimálním zatížením Vás a Vaší nemovitosti, s námi přestanete přemýšlet o prodeji nemovitosti kvůli starostem s nájemníky, naopak začnete přemýšlet o nakupování investičních nemovitostí za účelem pronájmu a využijete náš sofistikovaný systém k nastavení ekonomiky příjem – výdej, kdy příjem je nájemné a výdej zejména hypoteční splátky. Chceme Vás přesvědčit, že pronajímání nemovitostí začíná oslovením správy nájmů.

Optimalizace a analýza

V této době je trh s nabídkami pronájmů nasycen, a tak o pronájmu většinou rozhoduje kromě lokality a velikosti nemovitosti i cena. Každý majitel nemovitosti se samozřejmě snaží obsadit všechny svoje nemovitosti za co nejvyšší cenu. Cenově dostupnější nemovitosti se ale na druhou stranu lépe pronajímají a majiteli nemovitosti to přináší pravidelný příjem bez ztráty příjmů z případných neobsazených nemovitostí.

Controlling

Kromě nalezení toho správného nájemníka, realizace prohlídek a následné předání jednotky, spočívá správa nájmu z vyhotovení nájemních smluv a dalších dokumentů spojených s užíváním bytové či komerční jednotky, před těmito kroky určení správné tržní ceny nájemného ve vztahu k lokalitě a stavu nemovitosti, pravidelné kontroly nemovitosti, řešení případných závad či poruch, zajištění převodu energií na nového nájemníka, zpětná kontrola řádného placení nájemného a každoroční vyúčtování služeb. Neméně důležitý je také výběr správného dodavatele energií a průběžná kontrola trhu, zda se neobjevil nový, cenově výhodnější dodavatel služeb. Pokud se totiž správci podaří vyjednat levnějšího dodavatele energií, bezesporu se to pak projeví i na měsíčních poplatcích.

Profi service

Klíčový je již samotný okamžik rozhodnutí pro svěření své bytové jednotky do správy nájmu. Důležitá je samozřejmě důvěra ve službu a ve společnost, zda je schopna Vaše požadavky realizovat. Přitom kritériem by neměla být jen výše odměny, ale poměr mezi kvalitou a cenou. My se snažíme tento poměr optimaliztovat tak, aby kvalita služeb byla vysoká a odměna tomu adekvátní.

Naše společnost se specializuje na nemovitosti ve všech směrech, naše služby jsou komplexní, vysoce kvalitní a jsme schopni konkurovat celému spektru nabídek jiných společností.

V naší zemi existuje stále vysoké procento vlastníků nemovitostí, kteří si řeší správu své nemovitosti sami, neuvědomují si totiž, jak snadné pro ně bude vlastnit nemovitost, když se o ni bude starat právě naše společnost.

Nečekejte až vznikne nějaký problém. Ten se nejčastěji projeví v situaci, kdy si majitelé domu vykonávají správu nemovitosti sami. Neváhejte svěřit správu Vaší nemovitosti do rukou profesionálů. Pro majitele by nemělo být dostatečné spokojit se pouze s tím, že v domě teče voda a na chodbě se svítí. Důležitý je management budov, tj. plánování oprav a investic, nákup energií a s tím spojené nastavení plateb.

Online

Nejdůležitějším aspektem při správě nájmů je komunikace. My jsme s lidmi v každodenním kontaktu a pro lepší komunikaci máme speciální administrativní online systém. Tímto se snažíme maximálně zkvalitnit komunikaci mezi námi a majiteli a umožňujeme jim mít informace o své nemovitosti 24 hodin denně. Výrazně se tak minimalizují ztráty a nepříjemnosti.

Legal Assistance

V ceně služby je zahrnuto právní poradenství a právní služby zejména při sjednávání nájemních a podnájemních smluv, upomínek, výzev a výpovědí. Vymáhání pohledávek poskytujeme našim klientům velmi levně.

Partnership

Nechte nás Vás přesvědčit, že stejně jak své zdraví svěříte lékaři, auto servisu, vlasy kadeřníkovi, tak pro Vás bude přirozené využívat správu nájmů, pokud se rozhodnete své nemovitosti pronajímat a také, pokud se rozhodnete nakupovat nemovitosti za účelem pronájmu.

Naše společnost je na Vaše dotazy a připomínky připravená reagovat každý den v týdnu, 24 hod. denně s tím, že se snažíme každému vyjít vstříc a vždy jsme schopni najít řešení Vašeho problému.

Neváhejte se na nás obrátit a využít našich profesionálních služeb.

www.sprava-najmu.cz - výnos z nemovitostí bez starostí

info@sprava-najmu.cz

Sledujte naše AKTUALITY, snažíme se pro Vás připravovat zjednodušeně to, co je aktuálně důležité (analýzy, oceňování, finanční poradenství, hypotéky, situace na trhu, příležitosti, NOZ - nový občanský zákoník, atd.)