Home Staging

Home Staging je nová služba, kterou zajišťují jak majitelé nemovitostí, tak samotní realitní makléři. Jde o co nejefektivnější přípravu nemovitosti, kterou majitelé chtějí prodat nebo pronajmout za co nejlepší dosažitelnou cenu.

Cílem Home Stagingu je upravení nemovitosti do takové podoby, která na první pohled zaujme co největší počet zájemců a zaručí, aby právě tato nabídka byla co nejatraktivnější mezi ostatními nabídkami nemovitostí.

Home Staging je příprava nemovitosti pro co nejideálnější nafocení, které povede k seriózním prohlídkám a následně k chtěnému pronájmu či prodeji. Po provedení Home Stagingu bude moci být Vaše nemovitost úspěšně uvedena na realitní trh. Tento proces má více do činění s realitní činností a prodejem než s bytovým návrhářstvím, dekorováním nebo malováním, jak se mnoho lidí domnívá.

Home Staging nemůže být spojován s interiérovým designem. Během Home Stagingu interiér Vaší nemovitosti naaranžujeme tak, aby případní zájemci měli možnost sami rozhodnout, kam jaký nábytek umístí, kde co chtějí mít a také, aby měli možnost si během relativně krátké návštěvy představit, jak by v těchto prostorech mohli žít právě oni.

Home Staging doporučujeme každému, kdo chce prodat či pronajmout svou nemovitost na úrovni!